Wymrażanie pluskwy | Metoda CRYONITE

Wymrażanie pluskiew Kraków

Pluskwa domowa to niewielkich rozmiarów owad, który domownikom potrafi nastręczyć wielu problemów. Pluskwę bardzo często trudno zlokalizować, ponieważ moment jej żerowania przypada na noc, a obiektem żerowania jest niestety człowiek. Ugryzienia, jakie po sobie pozostawia, zazwyczaj są mylone z ugryzieniami komara, ale ich wygląd, sposób umiejscowienia na ciele oraz dokładna lokalizacja dla osób zaznajomionych z tematem nie pozostawi cienia wątpliwości odnośnie źródła pochodzenia ukąszeń.

Dlaczego tak trudno usunąć pluskwę domowymi metodami?

Trzeba wiedzieć, że pluskwy rozmnażają sie w błyskawicznym tempie, a bytują w najmniejszych zakamarkach. Jeśli nie pozbędziemy się ich z wszystkim miejsc w domu, to problem będzie nawracał. Podobnie jak nasza frustracja. Dodatkowo środki, które można zakupić samodzielnie mogą być toksyczne, a po ich rozpyleniu konieczne będzie opuszczenie lokalu. Dlatego dezynsekcję pluskiew warto zlecić specjalistycznej firmie DDD.

Wymrażanie pluskwy Kraków

Zamrażanie pluskiew Kraków

Metoda CRYONITE jest jedną z metod, którą polecamy, jeśli w gospodarstwie domowym są dzieci lub osoby starsze, a także zawsze wtedy, kiedy niemożliwe jest opuszczenie lokalu. Taki warunek pojawia się w przypadku zamgławiania. Dodatkowo CRYONITE, czyli wymrażanie pluskiew, jest ekologiczne oraz bezpieczne dla zdrowia. Urządzenie CRYONITE wytwarza z dwutlenku węgla suchy lód o temperaturze -78 stopni Celsjusza, a po wykonaniu usługi nie pozostanie żadnych śladów, pyłów, czy też zapachów. Co niezwykle ważne, pluskwy nie mogą się uodpornić na wymrażanie, ponieważ w zabiegu nie bierze udziału żadna chemia. Wymrażanie pluskiew CRYONITE jest szybkie, w pełni bezpieczne i nietoksyczne dla ludzi i środowiska! Co więcej, wymrażanie CRYONITE nie uszkadza mebli, przedmiotów oraz większości elektroniki.

Masz problem z pluskwami? Szukasz pomocy? Zadzwoń!
694 137 120