Dezynfekcja Kraków

Dezynfekcja – (odkażanie) – postępowanie mające na celu maksymalne zmniejszenie liczby drobnoustrojów w odkażanym materiale. Dezynfekcja niszczy formy wegetatywne mikroorganizmów, ale nie zawsze usuwa formy przetrwalnikowe. Zdezynfekowany materiał nie musi być jałowy. Dezynfekcja, w przeciwieństwie do antyseptyki dotyczy przedmiotów i powierzchni użytkowych.

Przeprowadzamy zabiegi dezynfekcji pomieszczeń (np. po zgonach), zakładów produkcyjnych, miejsc dotkniętych klęską żywiołową ( piwnic, pomieszczeń gospodarczych) i innych na terenie Krakowa i okolic.

Wszystkie preparaty, którymi się posługujemy, posiadają obowiązujące polskie i europejskie atesty, dopuszczające je do stosowania na terenie Polski.

Dezynfekcja Kraków. Prowadzimy działalność na terenie Małopolski i okolic. Bezzwłocznie reagujemy na każde zgłoszenie, a nasze działania objęte są gwarancją, w ramach której zleconą usługę przeprowadzamy do skutku.

Nowość!Dezynfekcja bez użycia chemii

Posiadamy urządzenie które oczyszcza pomieszczenia z wszelkiego rodzaju skażeń, nieprzyjemnych zapachów itp. Dezynfektor parowy jest idealny do dezynfekcji materacy, łóżek szpitalnych i hotelowych oraz sprzętu medycznego. Urządzenie oczyszcza powierzchnię poprzez wytwarzanie suchej pary o temperaturze 180 stopni Celsjusza, gwarantując tym samym czystość mikrobiologiczną powierzchni.