Dezynsekcja Kraków

Wielu z naszych klientów dzwoniąc do nas czyli Firmy DDDD – Dezynsekcja Kraków po raz pierwszy nie jest w stanie określić jakiego typu usługi szuka. Wiele osób ma problem z rozróżnieniem, czym się różni dezynsekcja od dezynfekcji i stąd pomysł na to, aby przybliżyć Wam zagadnienia DDD tak, aby każdy miał podstawową wiedzę z tego zakresu.
W tym dziale opiszemy, co to jest dezynsekcja i jakie działania podejmujemy w ramach tego zabiegu. Dezynsekcja czyli innymi słowy tępienie szkodliwych owadów pasożytniczych oraz owadów zagrażających zdrowiu ludzi takich jak: muchy, komary, pchły, pająki, mrówki, mole, prusaki, wszy, karaluchy, osy i szerszenie (w szerszym znaczeniu można śmiało powiedzieć, że dezynfekcja obejmuje niszczenie/tępienie wszystkich stawonogów). Dezynsekcję przeprowadza się ze względów sanitarnych i gospodarczych.

Dezynsekcja dla firm

Każdy z nas w swoim codziennym życiu spotyka się z wyżej wymienionymi owadami i wielokrotnie nie stwarzają one dla niego żadnego zagrożenia i nie podejmuje żadnych działań mających na celu eliminację owadów. Jednakże osoby, które są uczulone np. na jad os muszą być czujne i działać szybko w sytuacji, kiedy osy (lub też oczywiście szerszenie) zbudują sobie gniazdo w ich najbliższej okolicy.
Dla osób prowadzących działalność gospodarczą (czy to restauracji, czy też zakładów produkcyjnych) współistnienie z karaluchami, molami czy też prusakami jest niemożliwe i trudne do zaakceptowania. W sytuacji, kiedy te owady mają kontakt z żywnością należy je szybko i bezwzględnie wyeliminować tak, aby szkodniki nie doprowadziły do strat materialnych, których skutki mogą być długofalowe i trudne do opanowania.
W przypadku pojawienia się któregokolwiek z owadów czy to w gospodarstwie domowym, czy też zakładzie produkcyjnym zalecamy niezwłoczne skontaktowanie się z profesjonalną firmą zajmująca się dezynsekcja Kraków.

Dezynsekcja Kraków – skuteczna walka z owadami

dezynsekcja kraków
My z naszej strony, aby pomóc klientom zabiegi dezynsekcji przeprowadzamy zarówno tradycyjnym opryskiem, jak i zamgławianiem oraz rozpylaniem profesjonalnych aerozoli. Podejmowane przez nas działania staramy się przeprowadzać w taki sposób, aby były jak najmniej inwazyjne dla zakładów, pracowników i mieszkańców.
Po każdej dezynsekcji otrzymują Państwo od nas protokół z nazwą zastosowanego preparatu do usługi, a wszystkie preparaty, którymi się posługujemy posiadają obowiązujące polskie i europejskie atesty dopuszczające je do stosowania na terenie Polski.
Zabiegi dezynsekcji wykonujemy zgodnie z systemami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), GHP (Dobrej Praktyki Higienicznej) oraz bardziej zaawansowanym systemem HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne).
Naszą działalność prowadzimy na terenie Krakowa, Małopolski oraz okolic. Bezzwłocznie reagujemy na każde zgłoszenie, a nasze działania objęte są gwarancją w ramach której zleconą usługę przeprowadzamy do skutku. Zakład Usługowy DDDD – Dezynsekcja Kraków.