Zwalczanie pluskiew

Zwalczanie i usuwanie pluskiew / Kraków, okolice

Dlaczego pluskwa domowa jest dla nas tak uciążliwa? Jednym z głównych powodów jej uciążliwości jest ugryzienie pluskwy domowej, które na ciele pojawia się niespodziewanie i często jest mylnie interpretowane.

Jeśli po odnalezieniu zaczerwienień na własnym lub członków rodziny ciele, będą chcieli Państwo usunąć pluskwy, mają Państwo do wyboru wiele metod. Począwszy od różnego rodzaju proszków, płynów, spray’i, których w sklepach zajmujących się problematyką deratyzacji nie brakuje, aż po skorzystanie z usług profesjonalnych firm mających w swojej ofercie zabiegi zwalczające pluskwy domowe. Jako profesjonalna firma deratyzacyjna, która od wielu lat zajmuje się zwalczaniem pluskiew w Krakowie polecamy nasze usługi.

Który wybór jest najlepszy? Trudno to jednoznacznie ocenić. Wybór metody usuwania pluskiew zależy od skali problemu, zasobności naszego portfela oraz czasu, jaki możemy temu zagadnieniu poświęcić. Warto skontaktować się z firmą zajmującą się dezynsekcją nawet po to, aby upewnić się, co do naszych podejrzeń odnośnie nowego lokatora. Warto pamiętać, że tylko zabiegi wykonane przez profesjonalną firmę DDD dają gwarancję pozbycia się problemu pluskiew.

Jak profesjonaliści mogą nam pomóc w usunięciu pluskiew?

Firmy na co dzień zajmujące się walką z różnymi owadami, czy gryzoniami, w tym oczywiście pluskwami, mają odpowiednie doświadczenie oraz preparaty, które nie tylko pozbawią pluskwy życia, ale również zapewnią nam spokój na dłuższy czas oraz poinstruują nas, co do dalszego postępowania w razie powrotu nieproszonych gości.

Uwaga nowość – zwalczanie pluskiew bez użycia chemii!

Jesteśmy w stanie przeprowadzić dezynsekcję bez użycia środków chemicznych, dezynsekcję ekologiczną i bezpieczną dla dzieci i osób starszych. Zabiegi przeprowadzamy przy użyciu profesjonalnego dezynfektora parowego. Urządzenie poprzez wytwarzanie suchej pary o temperaturze 180 stopni celsjusza eliminuje stawonogi, w tym pluskwę domową. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.