Odstraszanie kun w Krakowie

Czy z Twojego poddasza nocą dochodzą dziwne hałasy, stukotania, piski? Może znalazłeś na strychu niewielkie, podłużne odchody? Lub rozszarpaną wełnę mineralną? Zapewne myślisz, że sprawcą całego zamieszania jest grasujący nocą kot sąsiadów?
Najbardziej prawdopodobnym sprawcą całego zamieszania jest kuna domowa lub kuna leśna. To małe, niepozorne zwierzątko jest najczęściej spotykanym gryzoniem uprzykrzającym nam życie. Poza stratami w obrębie nieruchomości, kuny powodują również liczne straty w naszym mieniu ruchomym na przykład w samochodach. Przegryzając kable i rurki narażają nas na dodatkowe koszty.

Jak poradzić sobie z kunami?
Najlepiej pozostawić problem odstraszenia kuny firmie deratyzacyjnej i oczywiście polecamy swoje usługi. Posiadamy najlepsze w Krakowie środki odstraszające kuny.

Warto pamiętać, że kuny są gatunkiem chronionym, a więc podejmowane przez nas działania mają na celu jedynie odstraszenie kun i zniechęcenie ich do osiedlania się w pobliżu naszych siedzib. Stosowany przez nas środek jest naturalny, ale jego skuteczność jest na wysokim poziomie.

Wszystkich zainteresowanych odstraszaniem kuny zapraszamy do kontaktu.

Więcej o kunie we wpisie na blogu.